Bio Bilgisayar

Acaba insanoğlu beyninin daha fazla bölümünü kullansaydı neler yapabilirdi? İnsan çok üstün özelliklere sahip bir varlıktır ancak bu özelliklerinin farkına varmadan yaşamaktadır. Yapılan araştırmalara göre insan beyninin sadece %2 si ile % 7’lik bir bölümünü kullanmaktadır.

Rusya’da geliştirilmiş ”beyin geliştirme ” metodu ile yukarıda belirtilen sorunun cevabını öğreniyoruz. Beynin iki lobunun uyum içinde çalışmasını sağlayan bu metod 3 bölümden ve her bölüm 10 gün birer saatlik eğitimden oluşuyor.

1. Bölüm

İnsan organizmasının doğal iyileşme yeteneğini geliştirmekle birlikte hastalıkları önleme , sezgileri geliştirme ve kullanmayı öğreniyoruz. 10 saatlik eğitimi tamamladığımızda enerjimizi zihinle yönlendirmeyi öğrenme teknolojisini almış oluyor ve işin içine beş duyuyu da katarak her şeyin sevgi ve ışık olduğu farkındalığı ile çalışıyor , iç görü ekranımızı açıyoruz. Kısaca Bio Bilgisayar’ımızı açıyoruz. Enerji hissetmek , yönlendirmesini bilmek organizmanın aktif halde kalmasını sağlayarak yorulmayı önlüyor aynı zamanda da olumsuz enerjilerden koruyor.

2. Bölüm

Bilinç üstü fonksiyonlarını geliştirme yeteneği.

İnsanın içgörü kapasitesini ortaya çıkarıp içgörü yeteneğimizi geliştiriyoruz. Bilgisayara bilgi yüklemeyi , fotografik ve holografik hafızayı geliştirmeyi öğreniyoruz.

3. Bölüm

Kapalı gözlerle dış görü yeteneğimizi geliştiriyoruz.

Bio bilgisayaramızı geliştirerek tüm canlıların ,nesnelerin ve renklerin auralarını görmeyi öğreniyoruz. Ekranımızda organizmamızı ve bütün enerji kanallarını görebiliyor, yaşadığımız ortamda organizmanın kendini koruması , hastalıklardan uzak durması ve var olan enerjimizi yükseltme şansına sahip oluyoruz.

Enerji daima saat yönünde akar. Enerjinin tıkandığı noktalar patalojik rahatsızlık yarattığı için tıkanık olan noktalara müdahale edilir ve enerji kanalı açılarak sorunun ortadan kalkması sağlanır. Bio Bilgisayar her çalışma alanında bildiğimiz bilgisayar ile aynı işlemleri yapabilir, yükleme, not defteri, dürbün, pusula, vs. şeklinde kullanılabilir.

Sevil Kerimova – Bio Enerji Uzmanı